MÁŠ EKONOMICKÉ VZDELANIE/SKÚSENOSTI A OVLÁDAŠ TALIANSKY JAZYK?

Lokalita Nitrianský kraj
Publikované 11 mesiacmi
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 23266

Chceš využiť znalosť TALIANSKEHO jazyka na profesionálnej úrovni? Chceš pochopiť odberateľskú stranu trhu v rámci medzinárodného prostredia? Šanca je tu práve teraz!

Hlavná náplň práce:

  • Starostlivosť o spracovanie vyšlých faktúr
  • Zaúčtovanie faktúr
  • Sledovanie splatnosti faktúr
  • Monitorovanie stavu pohľadávok
  • Riešenie nezrovnalostí na faktúrach, priama komunikácia s odberateľmi v talianskom jazyku
  • Komunikácia s inými oddeleniami spoločnosti ohľadom agendy vyšlých faktúr
  • Participácia na účtovných závierkách

Požiadavky

Požiadavky na kandidátov sú nasledujúce:
  • Pokročilá úroveň talianskeho jazyka - PODMIENKA
  • Znalosť anglického jazyka je vítaná
  • Vítaná je prax v účtovníctve/administratíve
  • Vzdelanie ekonomického zamerania je veľlkou výhodou
  • Flexibilita, adaptabilita
  • Ochota učiť sa
  • Tímovosť

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Finance | Administratíva | Účtovníctvo | Administratívny pracovník | Účtovník | Fakturant | Pohľadávky | SAP | Centrá zdieľaných služieb | Fakturácia | Čiastkový |