Marketingový analytik

Trvalý pracovný pomer
Mzda
1 500 - 1 700 €
Ref. Č.
1-19-39509

Chceš rozbehnúť svoju kariéru v marketingu? Analytická myseľ je tvojou doménou? Si fanúšik sociálnych sietí, ale okrem scrollovania Ťa zaujíma aj niečo viac? Ak už máš podobnú skúsenosť, super! Ak nie, tak nám ukáž Tvoje nadšenie pre digitálne médiá a my Ťa na pozíciu veľmi radi zvážime!

Čo bude Tvojou náplňou práce?

  • analýza a reporting digitálnych údajov z kampaní
  • spravovanie kampaní v rámci EÚ
  • nastavovanie dashboardov
  • participácia na zlepšovaní a implementácii nových procesov
Požiadavky

Ak sa nájdeš v nasledujúcich kritériách, čakáme na Tvoje CV!

  • predchádzajúca skúsenosť s vyhodnocovaním digitálnych dát (minimálne počas štúdia alebo zo stáže)
  • znalosť niektorého z analytických nástrojov (Google Analytics, Web Controlls, Search Console, Data Studio...)
  • plynulá znalosť anglického jazyka (úroveň C1)
  • analytické myslenie a proaktívny prístup