pripája sa...

MARKETINGOVÝ ANALYTIK S NEMECKÝM JAZYKOM

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 300 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kolesárová Katarína
Ref. Č. 21129

Hľadá sa kandidát, ktorý sa zaujíma o zákulisie fungovania oddelenia Sales and Marketing v nadnárodnej spoločnosti a nebojí sa komunikovať.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Denná písomná a telefonická komunikácia v Nemeckom jazyku so zahraničnými centrálami
  • Práca s dátami v oblasti marketingu, predaja, zliav, nákladov na výrobu produktov
  • Tvorba nových nástrojov pre spracovanie dát
  • Príprava ad hoc analýz pre CEO
  • Pravidelný reporting
  • Práca s Excelom, SAP, VBA
  • Úzka spolupráca s internými oddeleniami

Požiadavky

Pošli nám svoje CV ak:
  • Máš IT alebo ekonomické vzdelanie
  • Máš 1-2 roky praxe v oblasti reportingu
  • Ovládaš MS Office, VBA – min. základy
  • Nebojíš sa komunikovať v nemeckom jazyku
  • Chceš pracovať v oblasti predaja a marketingu
  • Máš technické myslenie
  • Si analytický typ

Benefity

Benefity:
  • Team buildingy
  • Možnosť vyššieho platového ohodnotenia v prípade splnenia nastavených cieľov
  • Dobre vyzerajúca skúsenosť z medzinárodnej spoločnosti do tvojho CV
  • Možnosť kariérneho rastu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Administratíva | Špecialista | Reportovanie | SAP | Excel | Spracovania dát | Kontingenčné tabuľky | Sales analyst