pripája sa...

MARKETING ASISTENT/-KA Part-Time

Lokalita Bratislava
Sektor
Typ Práce Čiastočný úväzok
Platové ohodnotenie 5 EUR
Publikované 22 dňami
Kontakt Fini Federica
Ref. Č. 16648

Študuješ a vidíš sa v marketingu? Si kreatívny, dynamický a nadaný, ovládaš BEZCHYBNE slovenčinu a angličtinu slovom i písmom, rýchlo sa učíš, na internete si ako doma, možno hľadáme práve teba!

Na pozícii MARKETING ASISTENT/-KA Part-Time bude tvojou hlavnou náplňou práce:

  • Administratívna a organizačná podpora marketingového oddelenia
  • Podielanie sa na príprave marketingových aktivít spoločnosti
  • Zodpovednosť za pridelené projekty
  • Pravidelná príprava štatistík, reporting
  • Copywriting, príprava textov
  • Preklady marketingových materiálov z a do anglického jazyka
  • Zdielanie obsahu na sociálnych sieťach – Facebook
  • Podielanie sa na príprave eventov spoločnosti

Zaujala Vás táto pozícia? Čítajte pozorne ďalej.

Do výberového procesu budú zaradení výhradne uchádzači, ktorí zašlú svoj životopis a prezentáciu o sebe vo forme PPT alebo PREZI na uvedený kontakt. V prípade, že sa vám nepodarí pripojiť prezentáciu, pošlite ju priamo na e-mailovú adresu: fini.federica@grafton.sk

Pozícia je vhodná pre študentov VŠ so zameraním na marketing ideálne 3. alebo 4. ročníka. Rozsah práce je 20 hodín týždenne.

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Študent VŠ so zameraním na marketing výhodou
  • Bezchybná znalosť slovenského jazyka
  • Aktívna znalosť anglického jazyka podmienkou
  • Chuť vzdelávať sa v oblasti Marketingu
  • Dynamická osobnosť
  • Dobrá znalosť MS Office, najmä PPT, Excel

Benefity

  • Práca v príjemnom prostredí stabilnej spoločnosti
  • Mladý kolektív
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Zaujímavé team-buildingové akcie
a mnohé iné.. :-)

Obchod a marketing | Marketing | Špecialista | Recruiter | Konzultant | Analytik | Agentúra | Junior | Online marketing | Marketing | Marketing communication