pripája sa...

Manžér kvality

Lokalita Dubnica nad Váhom
Platové ohodnotenie 1 800 - 2 200 EUR
Publikované 17 dňami
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-32224

Hľadáme šikovného manažéra kvality do medzinárodnej spoločnost pôsobiacej v oblasti výroby káblových zvazkov.

Vašou náplňou práce bude:

  • vedenie tímu oddelenia kvality
  • identifikácia vzniknutých chýb a príčin ich vzniku
  • určovať závažnosť nájdených chýb a spôsob ich nápravy a odstránenia
  • vypracovávať reporty pre riaditeľa divízie a vedenie spoločnosti ohľadom úrovne kvality výroby, kvality nezhôd a príčin nízkej kvality výroby
  • zaúčať pracovníkov na dodržiavanie štandardov kvality vo výrobe a dohliadať na nových pracovníkov pri samokontrole
  • aktívvna spolupráca pri nábehu nových projektov
  • komunikácia so zákazníkom
  • návrh a realizácia nápravných a preventívnych opatrení
  • zlepšovanie systému manažérstva kvality podľa normy ISO 9001:2000, ISO 14001:2004
  • účasť pri výkone zákazníckych auditov a vykonávať interné audity, spracovávať písomné podklady k auditom
  • hodnotenie systému kvality štatistickými metódami

Požiadavky

  • technické vzdelanie
  • skúsenosti na pozícii QM aspoň 3 roky
  • znalosť nástrojov kvality
  • skúsenosti zo zákazkovej výroby
  • certifikát interného auditora
  • znalosť noriem ISO 9001:2000, ISO 14001:2004
  • aktívna znalosť Anglického jazyka

Benefity

  • nástupný bonus 500 €
  • vernostný bonus od 100€ už po 1. odpracovanom roku
  • prítomnostný bonus
  • príspevok na cestovné
  • kvartálne odmeny
  • 13. plat
  • každoročná valorizácia miezd

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Vedúci | Manažér | Kvalita | 8D | Zákazník | Investície | Quality inspector