pripája sa...

MANIPULANT - SKLADNÍK NÁSTUP 1.4.2016 !

Lokalita Trenčianský kraj
Platové ohodnotenie 700 - 800 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Boko Michal
Ref. Č. 19253

Popis Práce

Vašou náplňou práce bude:

  • balenie priemyselných strojov
  • vykladanie, nakladanie materiálu z áut a jeho ukladanie do skladu
  • zaskladnenie, vyskladnenie, vybaľovanie, balenie

Požiadavky

  • ukončené SŠ vzdelanie
  • platné oprávnenie na vedenie VZV nutnou podmienkou
  • prax na obdobnej pozícii min. 1 rok
  • práca na 1 zmenu
  • časová flexibilita
  • spoľahlivosť

Benefity

  • Práca na 1 zmenu
  • Možnosť nadčasov
  • Dochádzkový bonus
  • Kvartálne odmeny

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Výroba a prevádzka | Remeselné práce | Manipulant | Skladník | NZV | VZV |