pripája sa...

MANAŽÉR VÝROBY 3000€- 3500€ + 7% ROČNÝ BONUS

Lokalita Skalica
Platové ohodnotenie 3 000 - 3 500 EUR
Publikované 29 dňami
Kontakt Fidrichová Veronika
Ref. Č. 1-30-32923

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle chce doplniť svoj tím o skúseného MANAŽÉRA VÝROBA. Dajú Vám veľký priestor na osobný rast a sebarealizáciu vo výrobe. AK máš rád výzvy, si inovatívny a máš chuť zlepšovať procesy, tak táto pozícia je práve pre teba.

Tvojou náplňou práce bude:

  • zabezpečiť plynulosť, bezporuchovosť výroby, plnenie výrobného plánu a následné sledovanie KPI
  • zefektívňovať výrobné procesy
  • kontrola dodržiavania výrobných postupov a procesov
  • pripravovať podklady pre rozpočet
  • riadiť výrobné porady s majstrami - určovanie priorít výroby, riešenie problémov,
  • efektívne vedenie ľudí, spolupodieľať sa na návrhoch prémiových odmien, konštruktívne motivačné návrhy
  • kontrolovať pracovné výkony zamestnancov, personálne zabezpečenie tímu, školenie pre zamestnancov koordinovať

Požiadavky

Kandidát by mal mať hlbokú znalosť v nasledujúcich oblastiach:
  • Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
  • Technické vzdelanie
  • Požadovaná prax min. 5 rokov
  • Skúsenosti s výrobnými procesmi
  • Skúsenosti z automobilového priemyslu PODMIENKA
  • Samostatnosť
  • Flexibilita
  • Orientácia na cieľ
  • Vodcovské zručnosti

  • Ročný bonus 7%-11% v závislosti na seniorite z ročnej mzdy
  • Možnosť odborného a kariérneho rastu - spoločnosť dáva svojim zamestnancom veľký priestor na rozvoj a v prípade nových pozícií vždy hľadá vo vlastných radoch
  • Neustále zlepšovanie výroby a procesov, spoločnosť je otvorená inovatívnym nápadom

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Manažér | Procesný inžinier | Vedúci | Automobilový priemysel | Implementácia | Materiálové toky | Nástroje | Proces | Projekt | Associate producer