pripája sa...

MANAŽÉR VÝROBY

Lokalita Prievidza
Platové ohodnotenie 3 000 - 3 500 EUR/mes.
Publikované 26 dňami
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-29876

Máte skúsenosti s vedením výroby v AUTOMOTIVE? Hovoríte aktívne Anglicky?

Staňte sa súčasťou inovatívnej spoločnosti a pracujte na pozícii MANAŽÉR VÝROBY!

Vašou náplňou práce bude:

  • komplexné riadenie výroby
  • nastavenie a zvyšovanie efektívnosti výrobných procesov
  • optimalizácia
  • zodpovednosť za dosahovanie podnikových cieľov
  • vedenie a motivácia zamestnancov

Požiadavky

  • Vysokoškolské vzdelanie (1., 2. stupeň)
  • skúsenosti na obdobnej pozícii v Automotive spoločnosti
  • skúsenosti s vedením aj iných oddelení ako výroby veľkou výhodou
  • skúsenosti s motiváciou zamestnancov
  • orientácia na výsledok

Benefity

  • vianočný bonus
  • ročný bonus viazaný na plnenie KPI

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Manažér | Výroba | Automobilový priemysel | Audit | Náklady | Vývoj | Investície | Associate producer