pripája sa...

MANAŽÉR ÚDRŽBY S NEMČINOU

Lokalita Košický kraj
Publikované 5 dňami
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 3-30-24852

Pre nášho klienta, ktorým je úspešná a rozrastajúca sa vyrobná spoločnosť aktuálne hľadáme Manažéra elektroúdržby s aktívnym nemeckým jazykom.

Pracovná náplň:

  • Zodpovednosť za vedenie údržby v rámci celého podniku
  • Zabezpečenie plynulého chodu výrobných strojov a zariadení
  • Vedenie tímu oddelenia údržby (8 servisných technikov)
  • Pripravovanie plánov preventívnej a korektívnej údržby
  • Spolupodieľanie sa na projektoch neustáleho zlepšovania
  • Spolupodieľanie sa na riadení nových projektov
  • Zodpovednosť za prípravu a dodržiavanie finančných budgetov
  • Spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti (výroba, inžiniering, kvalita atď.)

Požiadavky

Požadujeme:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie v technickom odbore (zameranie na elektro)
  • Platné osvedčenie min. §23
  • Min. 3 roky skúseností s vedením údržby v ramci výrobnej spoločnosti
  • Skúsenosti v automobilovom priemysle silnou výhodou
  • Nemecký jazyk - aktívne
  • Organizačné zručnosti
  • Zmysel pre zodpovednosť
  • Leaderský potenciál
  • Technické myslenie

Benefity

  • Prostredie rozvíjajúcej sa výrobnej spoločnosti
  • Motivujúce platové podmienky
  • Jazykové vzdelávanie

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Elektrotechnika | Inžinier | Vedúci | Manažér | Špecialista | Automobilový priemysel | Automatizácia | Oživovanie/ spúšťanie | Údržba | Výroba | Service Manager