pripája sa...

MANAŽÉR ÚDRŽBY

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23136

Usilujete sa o profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť ku zmenám v jednej z najvýznamnejších medzinárodných spoločností?

Ponúkame jedinečnú možnosť uplatniť sa na pozícii MANAŽÉR ÚDRŽBY!

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za oddelenie údržby
  • Vedenie tímu podriadených pracovníkov
  • Zodpovednosť za výber nových výrobných technológii a výrobných programov
  • Technické zabezpečenie inštalácie nových výrobných technológii
  • Kooperácia pri vytváraní plánu investičného rozvoja
  • Plánovanie investícii a ich návratnosti
  • Vypracovávanie cenových ponúk a vyjednávanie podmienok s dodávateľmi
  • Rokovania so subdodávateľmi
  • Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Vzdelanie technického zamerania
  • Skúsenosti na riadiacej pozícii na oddelení údržby vo výrobnej spoločnosti
  • Skúsenosť s plánovaním investícii, vyjednávaním podmienok s dodávateľmi a subdodávateľmi
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Technicky zdatný kandidát
  • Manažérske zručnosti
  • Organizačná schopnosť
  • Schopnosť prioritizácie úloh

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Engineering | Strojárstvo | Manažér | Údržba | Investície |