pripája sa...

MANAŽÉR PAYROLL ODDELENIA (SSC people manažment)

Lokalita Bratislava
Publikované asi mesiacom
Kontakt Zaťko Martin
Ref. Č. 24477

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorej meno veľmi dobre poznáte, hľadáme manažéra mzdového oddelenia.

Náplňo práce bude zahŕňať:

  • Zodpovednosť za účtovné oddelenie, budete mať nastarosti viacero tímov
  • Motivácia tímu a zadeľovanie priorít a delegovanie zodpovedností
  • Koordinácia a kontrola práce v tíme v súlade s platnou legislatívou
  • Komplexná starostlivosť o riadenie projektov, implementácií systémov a procesov
  • Manažovanie rozvoju zamestnancov a koordinácia tímlídrov
  • 1:1 sedenia
  • a iné.

Požiadavky

Kandidát musí spĺňať nasledovné:
  • Skúsenosti v rámci manažmentu ľudí, vedenie a rozvoj ľudí
  • Skúsenosti na pozícii ideálne v mzdovej oblasti ale aj všeobecné skúsenosti vo finančnej oblasti
  • Plynulá znalosť anglického jazyka, výhodou znalosť španielčiny, taliančiny, francúzštiny
  • Výborná znalosť SSC procesov, skúsenosti s vedením transition procesov alebo riadenie zmien v spoločnosti
  • Samostatnosť, schopnosť viesť a koordinovať tím
  • Schopnosť robiť rozhodnutia

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na martin.zatko@grafton.sk.

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného rastu, priateľský a príjemný kolektív, zázemie silnej a stabilnej slovenskej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Manažér | Dph | Priame dane | Nepriame dane | Interný | Komplexný | Kontingenčné tabuľky | Majetok | Hlavná kniha | Hlavný | Hotovosť a banka | Economist