pripája sa...

MANAŽÉR PAYROLL ODDELENIA (SSC people manažment)

Lokalita Bratislava
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Zaťko Martin
Ref. Č. 24477

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorej meno veľmi dobre poznáte, hľadáme manažéra mzdového oddelenia.

Náplňo práce bude zahŕňať:

  • Zodpovednosť za účtovné oddelenie, budete mať nastarosti viacero tímov
  • Motivácia tímu a zadeľovanie priorít a delegovanie zodpovedností
  • Koordinácia a kontrola práce v tíme v súlade s platnou legislatívou
  • Komplexná starostlivosť o riadenie projektov, implementácií systémov a procesov
  • Manažovanie rozvoju zamestnancov a koordinácia tímlídrov
  • 1:1 sedenia
  • a iné.

Požiadavky

Kandidát musí spĺňať nasledovné:
  • Skúsenosti v rámci manažmentu ľudí, vedenie a rozvoj ľudí
  • Skúsenosti na pozícii ideálne v mzdovej oblasti ale aj všeobecné skúsenosti vo finančnej oblasti
  • Plynulá znalosť anglického jazyka, výhodou znalosť španielčiny, taliančiny, francúzštiny
  • Výborná znalosť SSC procesov, skúsenosti s vedením transition procesov alebo riadenie zmien v spoločnosti
  • Samostatnosť, schopnosť viesť a koordinovať tím
  • Schopnosť robiť rozhodnutia

Nie ste vhodným kandidátom na túto pozíciu? Odporučte nám svojho známeho, ktorého umiestnime k nášmu klientovi a získajte 100 EUR poukážku! Pre viac informácií ma môžete kontaktovať na martin.zatko@grafton.sk.

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného rastu, priateľský a príjemný kolektív, zázemie silnej a stabilnej slovenskej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo

Finance a bankovníctvo a investície | Účtovníctvo | Účtovník | Manažér | Dph | Priame dane | Nepriame dane | Interný | Komplexný | Kontingenčné tabuľky | Majetok | Hlavná kniha | Hlavný | Hotovosť a banka | Economist