pripája sa...

Manažér technologického úseku

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 23954

Pre nášho klienta, medzinárodnú spoločnosť v oblasti AUTOMOTIVE obsadzujeme pozíciu MANAŽÉRA TECHNOLOGICKÉHO ÚSEKU.

Náplň práce:

  • riadenie technologického úseku s ohľadom na výrobné ciele
  • zosúlaďovanie a dohľad nad používanými technológiami
  • vypracovanie návrhov pre optimalizáciu
  • analyzovanie príčin chybovosti a spolupráca na ich odstránení
  • ďalší rozvoj používaných výrobných technológií / metód
  • zodpovednosť za prevádzkyschopnosť technologických zariadení, priebežná kontrola dodržiavania technologického procesu a nastavenie správnych parametrov zariadení
  • starostlivosť o pracovníkov, ich vedenie a inštruovanie
  • sledovanie a analyzovanie príčin porúch zariadení
  • plánovanie prevádzkových prostriedkov, vypracovanie technickej dokumentácie, pracovných postupov a plánovanie procesov
  • realizácia vzorkovania nástrojov a prevádzkových prostriedkov
  • stanovenie a plánovanie kapacít strojov, zariadení a prístrojov

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • skúsesnosti so zameraním na technológiu plastov alebo technológiu výroby
  • viacročné skúsenostii s riadením a vedením tímu
  • aktívna komunikácia v nemeckom (prioritne) alebo anglickom jazyku
  • technické myslenie, skúsenosti s technickou dokumentáciou
  • orientácia na trhu relevantných technológií, znalosť technických procedúr a technologických postupov

Benefity

  • práca v príjemnom kolektíve
  • stabilita nadnárodnej spoločnosti
  • možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
  • ďalšie odborné vzdelávanie, firemné akcie
  • 13. a 14. plat podľa hospodárskeho výsledku spoločnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Výroba | Inžinier | Manažér | Supervízor | Technológ | Associate producer