pripája sa...

MANAŽÉR STRATEGICKÉHO NÁKUPU

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23464

Máte skúsenosti s vedením nákupného oddelenia vo výrobnej firme?

Hľadáte možnosť osobnostného a kariérneho rastu?

Chcete využiť svoje skúsenosti v silnej, nadnárodnej spoločnosti?

Zapojte sa do výberového konania na pozíciu MANAŽÉR STRATEGICKÉHO NÁKUPU!

Náplň práce:

  • Riadenie oddelenia strategického nákupu s ohľadom na potreby výroby a spoločnosti
  • Vedenie šesťčlenného tímu - koučing, motivácia, rozvoj
  • Aktívne vyhľadávanie lokálnych dodávateľov
  • Komunikácia a budovanie vzťahov s dodávateľmi
  • Vedenie prezentácii a obchodných rokovaní
  • Jednanie o cenách a podmienkach spolupráce
  • Reporting generálnemu riaditeľovi

Požiadavky

Hľadáme silného a skúseného kandidáta, ktorý sa nebojí výziev!

Požiadavky:
  • VŠ vzdelanie
  • Skúsenosť na nákupe vo výrobnej spoločnosti
  • Silný líder, skúsenosti s vedením ľudí
  • Znalosť práce v programe SAP
  • Schopnosť čítania výkresovej dokumentácie
  • Aktívna znalosť anglického jazyka

Benefity

  • Možnosť profesného a osobného rozvoja
  • 13. plat
  • Firemné kurzy, školenia
  • Systém benefitov

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Engineering | Nákup | Vedúci | Manažér | Výroba | Stratégia | Department Manager