pripája sa...

MANAŽÉR SKLADU A LOGISTIKY

Lokalita Trnavský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Ringler Jaroslav
Ref. Č. 23284

Máte skúsenosti so skladmi, vedením ľudí a implementáciou? Chcete sa podieľať na významnom projekte? Využite príležitosť uplatniť svoje skúsenosti na pozícii MANAŽÉR SKLADU A LOGISTIKY.

Vašou náplňou práce bude:

  • Implementácia systému skladového hospodárstva
  • Návrh logistických riešení
  • Vedenie väčšieho počtu ľudí
  • Optimalizácie na pridelenom projekte
  • Návrh nových riešení, reporty

Požiadavky

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Skúsenosti v oblasti logistiky a skladovania
  • Skúsenosť s nastavovaním procesov
  • Plynulá komunikácia v anglickom jazyku
  • Chuť pracovať na zmeny
  • Skúsenosti s projektmi výhodou

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/obchod-a-marketing/

Engineering | Logistika | Logista | Špecialista | Projektový manažér | Zákazník | Materiálové toky | Plánovanie | Sklad | Transfer | Logistics Manager