pripája sa...

Líder oddelenia nákupu a logistiky !

Lokalita Zvolen
Platové ohodnotenie 1 500 - 1 700 EUR
Publikované 10 dňami
Kontakt Krajčovičová Diana
Ref. Č. 2-30-32617

Pre nášho klienta, tradičného slovenského zamestnávateľa hľadáme kandidáta na pozíciu Lídra na oddelení nákupu a logistiky.

Hlavnou náplňou práci na tejto pozícií bude:

  • vytváranie a realizácia stratégie nákupu , vytváranie procesov na oddelení nákupu a logistiky
  • koordinácia nákupných operácií v spoločnosti, zodpovednosť za realizované nákupy spoločnosti
  • analýza a optimalizácia dodávateľských tokov
  • vedenie tímu 4 nákupcov
  • správa databázy dodávateľov
  • sledovanie vývoja cien nakupovaných produktov - surového materiálu
  • príprava reportov
  • spolupráca pri výbere podriadených pracovníkov
  • operatívne riešenie nákupných reklamácií a riadenie procesu nákupných reklamácií

Požiadavky

Vhodný kandidát na danú pozíciu spĺňa nasledovné požiadavky:
  • predchádzajúce pracovného skúseností z obdobnej pozícií - strategický nákup, manažment nákupu
  • predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti strojárskeho priemyslu
  • anglicky jazyk - výhodou
  • ochota cestovať
  • skúseností s vedením tímu - výhodou

Engineering | Nákup | Nákupca | Manažér | Obstarávanie | Nákup | Purchaser