pripája sa...

MANAŽÉR LOGISTIKY

Lokalita Senica
Platové ohodnotenie 1 300 - 1 800 EUR
Publikované asi mesiacom
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-33510

Poď pracovať pre významnú oceliarenskú spoločnosť, ktorá spolupracuje s automobilovým priemyslom, výrobcami multimédií a inými strojárenskými značkami. Do svojho kolektívu hľadajú MANAŽÉRA LOGISTIKY.

Tvojou náplňou práce bude:

  • plánuje a udržiava optimálne skladové zásoby
  • koordinuje nákupné objednávky, aktívne komunikuje s nákupným oddelením
  • vedie tím ľudí - hodnotí ich, určuje im prácu, kontroluje splnenie stanovených úloh...
  • riadi proces optimalizácie nákladov z hľadiska nákupu skladových zásob
  • komunikuje s logistickými firmami
  • analyzuje stavy sklaldových zásob a procesy na danom oddelení, dáva návrhy na zlepšenie daných procesov
  • zodpovedá za aktuálnosť postupov na oddelení
  • zodpovedá za včasné dodávky materiály k výrobe
  • zodpovedá za expedíciu a vyťaženosť dopravných prostriedkov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie technického alebo ekonomického smeru
  • min. 2-3 ročná prax z výroby
  • anglický jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
  • flexibilita
  • komunikatívnosť
  • tímový hráč

Benefity

  • náborové príspevky
  • 13. plat
  • mesačné odmeny
  • masáže na pracovisku
  • športové podujatia
  • školenia
  • vianočné večierky
  • finančné príspevky pri svadbe, narodení dieťaťa, odpracované roky...

Engineering | Logistika | Nákupca | Logista | Plánovanie | Výkonová elektronika | Výroba | Logistician