pripája sa...

MANAŽÉR LOGISTIKY

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 3 dňami
Kontakt Ringler Jaroslav
Ref. Č. 1-13-25433

Máte záujem o niečo unikátne? Tak práve Vám je určený tento inzerát. Ponúkame možnosť pracovať na pozícii MANAŽÉR LOGISTIKY pre veľkú medzinárodnú spoločnosť.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovedáte za oddelenie logistiky
  • Zodpovedáte za rozvoj oddelenia
  • Motivujete a inšpirujete podriadených
  • Dbáte na zlepšenie procesov
  • Kontrolujete a analyzujete KPIs
  • Riešite vzniknuté situácie

Požiadavky

Úspešný kandidát budete ak:
  • MÁTE PREUKÁZATEĽNÚ PRAX Z PROSTREDIA LOGISTIKY
  • Poznáte trh v oblasti logistiky
  • Máte skúsenosti s vedením a motivovaním tímu
  • Ste silná osobnosť zameraná na výsledky
  • Je Váš ANGLICKÝ JAZYK na aktívnej úrovni
  • Máte dobré organizačné schopnosti

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=obchod-a-marketing

Engineering | Logistika | Manažér | Vedúci | Preprava | Sklad | Team Manager