pripája sa...

Manažér kvality pre nový závod

Lokalita Košice
Platové ohodnotenie 2 500 - 3 500 EUR
Publikované 11 dňami
Kontakt Jopeková Martina
Ref. Č. 3-30-33397

Momentálne hľadáme pre nášho klienta dynamickú osobnosť s prirodzenou autoritou a proaktívnym prístupom k riešeniu problémov na pozíciu MANAŽÉRA KVALITY.

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícii je:

  • Zodpovednosť za oddelenie kvality, budovanie, udržiavanie a zlepšovanie SMK
  • Koordinácia všetkých potrebných aktivít pri procese certifikácie; vzorkovanie, Q-dokumentácia, zostavenie kontrolných plánov, FMEA a starostlivosť o ostatnú pridelenú dokumentáciu kvality;
  • Riadenie výrobnej kvality - produkt, proces, reklamácie, dodávatelia
  • Plánovanie a realizácia nápravných opatrení;
  • Zodpovednosť za reklamačné konanie, komunikáciu s dodávateľmi a zákazníkmi
  • Riadenie pracovníkov na oddelení kvality
  • Reporting

Požiadavky

  • Technické vzdelanie - VŠ - strojárstvo, kvalita, technika
  • Skúsenosti z automotive spoločnosti na podobnej pozícii min. 5 rokov
  • Skúsenosti s riadením kvality, SMK, metrológie...
  • Znalosť metód kvality - FMEA, 5S, TS 16949, VDA
  • Anglický alebo nemecký jazyk na pokročilej úrovni, ovládanie oboch jazykov veľkou výhodou
  • Zodpovednosť
  • Proaktívny prístup k riešeniu problémov
  • Odolnosť voči stresu

Benefity

  • Stabilná medzinárodná spoločnosť
  • Bonus a prémie
  • Príspevok na dopravu
  • Sociálny program
  • Program rozvoja a vzdelávania zamestnancov

Engineering | Výroba a prevádzka | Výroba | Procesný inžinier | Tool-maker