pripája sa...

MANAŽÉR KVALITY

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované asi mesiacom
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 5-30-24697

Pre nášho klienta, medzinárodnú AUTOMOTIVE spoločnosť obsadzujeme pozíciu "MANAŽER KVALITY".

Náplň práce:

  • vedenie tímu oddelenia kvality, zodpovedný za európske projekty
  • zodpovednosť za rozpočet oddelenia
  • pravidelný reporting
  • riadenie vstupnej, priebežnej a výstupnej kontroly, auditov kvality a zákazníckych požiadaviek
  • podpora systémov kvality, laboratória
  • riadenie nových projektov a zodpovednosť za zákazníka
  • riadenie dodávateľov kvality a monitorovanie transakcií súvisiacich s kvalitou v SAP

Požiadavky

  • technické vzdelanie
  • min. 2 roky vo vedúcej pozícií
  • skúsenosti v oblasti kontroly kvality v automobilovom priemysle
  • znalosť čítania výkresovej dokumentácie
  • odolnosť voči stresu, vysoká úroveň schopnosti argumentovať, plánovať a riadiť prácu
  • komunikačné a vedúce zručnosti, schopnosť motivovať
  • pro-zákaznícka orientácia
  • znalosť QMS štandardy (ISO, TS, VDA,)
  • znalosť nástroj kvality (APQP, FMEA, SPC,)
  • interný auditor ISO TS 16 949
  • certifikát/osvedčenie VDA 6.3 a VDA 6.5 (vyhodou)

  • práca v medzinárodnej rastúcej spoločnosti jedného z najvýznamnejších svetových dodávateľov automobilového priemyslu.
  • 13. plat, štvrťročné odmeny, motivujúci sociálny program
  • možnosť odborného a profesionálneho rastu
  • príspevok na ubytovanie pre mimoregionálnych kandidátov
  • možnosť kariérneho postupu

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Elektrotechnika | Vedúci | Manažér | 8D | APQP | Automobilový priemysel | FMEA | PPAP | Kvalita | ISO/TS 16949 | Quality inspector