pripája sa...

Manažér kontrolingu vo výrobnej spoločnosti (SME)

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 2 000 - 2 500 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Halásová Jana
Ref. Č. 23414

Stredne-veľká výrobná spoločnosť otvára novú pozíciu v organizačnej štruktúre.
Hľadáme skúseného kontrolóra s anglickým jazykom.

Náplň práce:

  • Koordinácia procesu kalkulácie výrobných nákladov
  • Analýza výrobných nákladov na zostavenie forecastu mesačne a budgetu ročne
  • Koordinácia procesu kalkulácii štandardných nákladov na kvartálnej báze
  • Mesačný reporting odchýlok pri mesačnej závierke
  • Analýza optimálneho stavu zásob, obratkovosti a vyhodnotenie oproti cieľu
  • Monitorovanie kapitálových výdavkov a ich návratnosti, úspor a platieb

Požiadavky

Kandidát musí spĺňať:
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka
  • Skúsenosti v kontrolingu minimálne 3 roky
  • Skúsenosť z výrobného podniku je nevyhnutná
  • Znalosť slovenských účtovných štandardov

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/financie-bankovnictvo-a-uctovnictvo/

Finance a bankovníctvo a investície | Kontroling | Kontrolór | Senior | Komplexný | Inspector controller