Manažér digitálnej komunikácie

Trvalý pracovný pomer
Mzda
2 000 - 2 500 €
Ref. Č.
1-19-40251

Ak si zbehlý v digitálnych technológiách, Magnolia, CMS či SEO sú pre Teba známy pojem, neváhaj čítať ďalej. Pre nášho klienta obsadzujeme pozíciu Manažér digitálnej komunikácie, ktorý ale nebude viezť tím ľudí, bude akurát špecialista vo svojom obore a mentorovať juniorných kolegov.

Náplň práce:

  • zodpovednosť za ďalší rozvoj a údržbu digitálnych kanálov so zameraním na webovú stránku
  • úzka spolupráca s rôznymi tímami (stakeholderi či IT tímom) kvôli podpore publikovania a vývoja webových stránok
  • setting up webových stránok
  • technická úprava jednotlivých parametrov, testing nových features a reporting bugov
  • vyhodnocovanie kampaní, návštevnosti a podobne
  • práca na rôznych projektoch
Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

  • Vysokoškolské vzdelanie v oblasti digitálnych technológii a komunikácie
  • Praktické skúsenosti s používaním digitálnych nástrojov a platforiem min. 3 roky
  • Skúsenosti s publikovaním, hlásením chýb a testovaním
  • Pochopenie UX dizajnu a procesov digitálneho marketingu
  • Anglický jazyk na úrovni C1
  • Jira , CMS a SEO je MUST

Spoločnosť ponúka zaujímavé benefity, ktoré budú kandidátom predstavené na pracovnom pohovore.