pripája sa...

MANAGING DIRECTOR

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 12 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23269

Využitie jedinečnú príležitosť uplatniť sa na pozícii MANAGING DIRECTOR vo výrobnej spoločnosti, ktorú obsadzujeme pre nášho zahraničného klienta!

Náplň práce:

  • Vedenie malej výrobnej spoločnosti (30 - 40 zamestnancov)
  • Zodpovednosť za obchodné výsledky spoločnosti
  • Business development v rámci Slovenska i Európy
  • Riadenie finančných tokov spoločnosti, zodpovednosť za P&L
  • Reporting materskej spoločnosti

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie
  • Skúsenosti na obdobnej pozícii min. 5 rokov
  • Silný obchodnícky profil
  • Skúsený people manažér
  • Aktívna znalosť nemeckého jazyka PODMIENKOU

Benefity

  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Automobil

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Obchod a marketing | Engineering | Obchod | Strojárstvo | Country manager | Oblastny manažér | Riaditeľ | Výroba | Závod |