pripája sa...

MANAGING DIRECTOR

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Bacová Michala
Ref. Č. 23269

Využitie jedinečnú príležitosť uplatniť sa na pozícii MANAGING DIRECTOR vo výrobnej spoločnosti, ktorú obsadzujeme pre nášho zahraničného klienta!

Náplň práce:

  • Vedenie malej výrobnej spoločnosti (30 - 40 zamestnancov)
  • Zodpovednosť za obchodné výsledky spoločnosti
  • Business development v rámci Slovenska i Európy
  • Riadenie finančných tokov spoločnosti, zodpovednosť za P&L
  • Reporting materskej spoločnosti

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal mať:
  • VŠ vzdelanie
  • Skúsenosti na obdobnej pozícii min. 5 rokov
  • Silný obchodnícky profil
  • Skúsený people manažér
  • Aktívna znalosť nemeckého jazyka PODMIENKOU

Benefity

  • Motivujúce finančné ohodnotenie
  • Automobil

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/vyroba-a-prevadzka/

Obchod a marketing | Engineering | Obchod | Strojárstvo | Country manager | Oblastny manažér | Riaditeľ | Výroba | Závod |