pripája sa...

LOGISTIK ŠPECIALISTA

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Kostecká Mária
Ref. Č. 24474

Máš rád prácu v tíme a zaujíma ťa oblasť logistiky? Pošli nám svoj životopis.

Náplňou Tvojej práce bude nasledovné:

  • Evidencia stavu zásob na sklade
  • Práca s dátami v internom systéme
  • Komunikácia s dodávateľmi i zákazníkmi
  • Práca s objednávkami
  • Úzka spolupráca s kolegami na nákupnom a zákazníckom oddelení

Práca na striedavý pracovný čas:
1 týždeň denná smena: 9:00 - 17:30
1 týždeň večerná smena 14:30 – 23:00 nadštandardné príplatky za večernú smenu

Požiadavky

Úspešný kandidát by mal spĺňať tieto kritéria:
  • VŠ vzdelanie
  • Skúsenosť v oblasti logistiky / s prácou v sklade je VÝHODOU
  • Aktívna znalosť Anglického jazyka (slovom aj písmom)
  • Aktívna znalosť MS Excel (kontingenčné tabuľky, IF, VLOOKUP)
  • Výborné komunikačné schopnosti
  • Tímový hráč

Spoločnosť ponúka zaujímavý systém firemných výhod a benefitov:
  • Nadštandardné preplácanie nadčasov
  • 5 dní 100% hradenej PN
  • Jazykové kurzy
  • Vstupenky do kina
  • Poukazy do fitnescentra
  • Možnosť kariérneho rastu
  • Teambuildingové akcie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=absolventi

Engineering | Business Support Center | Logistika | Administratíva | Logista | Špecialista | Absolvent | Analytik | Logistician