pripája sa...

SUPPLY CHAIN MANAGER - ROČNÉ BONUSY

Lokalita Senec
Platové ohodnotenie 2 200 - 3 000 EUR
Publikované 29 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-33006

Využite príležitosť pracovať v medzinárodnej strojárenskej spoločnosti na pozícii SUPPLY CHAIN MANAGER. Do tímu hľadajú inovatívneho človeka so skúsenosťami z logistiky, nákupu a vedením ľudí.

Základnou náplňou tejto kľúčovej pozície je:

  • Zodpovednosť za plánovanie materiálových zdorjov, operatívny nákup, logistiku a sklad
  • Organizácia a riadenie činnosti úseku logistiky, nákupu a expedície a zodpovednosť za výkon všetkých činností
  • Dosahovať zlepšenia (náklady, kvalita, včasné dodávky....) zosúladenie s internými oddeleniami a dodávateľmi
  • Poskytovanie informácií o požiadavkách výroby, spoločnosti a zákazníka
  • Optimalizovať skladové zásoby a zodpovednosť za realizáciu skladového hospodárstva
  • Plnenie stanovených úloh jednotlivých oddelení
  • Zodpovednosť za komplexnosť navrhovaných riešení i toho, že riešenia budú realizované
  • Zodpovednosť za termínové, finančné a vecné plnenie úloh, analyzuje príčiny časových sklzov
  • Vypracovať, preskúmať, implementovať procesy / politiky / štandardizácie, ktoré znižujú celkové náklady a zlepšujú existujúci dodávateľský reťazec
  • Transformácia stratégie na nákup, logistiku, oblasť náhradných dielov a skladu
  • Vedenie tímu ľudí

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Plynulá komunikácia v anglickom jazyku PODMIENKA
  • Skúsenosti z výroby z oblasti strojárstva alebo technický smer PODMIENKA
  • Skúsenosti s vedením ľudí PODMIENKA
  • Komunikatívny
  • Dynamická osobnosť
  • Chuť meniť a navrhovať nové inovácie na oddelení

Pre svojich zamestnancov má pripravený široký balík benefitov:
  • Ročný bonus - 10% z ročného platu
  • Rôzne druhy zamestnaneckých akcií ( výročie spoločnosti, letené akcie)
  • Príspevok do 3. piliera
  • Príspevok pri narodení dieťaťa
  • Rôzne formy stravovania podľa vlastného výberu
  • Odborné školenia
  • Multisport karta
  • Finančná odmena za odpracované roky
  • Referenčný bonus

Engineering | Logistika | Manažér | Logista | Vedúci | Transport Manager