pripája sa...

REFERENT LOGISTIKY S ANGLIČTINOU A MAĎARČINOU

Lokalita Košický kraj
Publikované 23 dňami
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 3-30-24893

Náš klient, ktorým je stabilná spoločnosť pôsobiaca v priemysle, otvára príležitosť pre talentovaných a jazykovo zdatných uchádzačov z oblasti logistiky.

Náplň práce:

  • Navrhovanie efektívnych a ekonomicky výhodných logistických riešení
  • Zabzepečovanie transportu k zákazníkovi (rôzne typy dopravy)
  • Objednávanie prepravy, negociácia ohľadom ceny, termínov a platieb, kontrola faktúr za zrealizované transporty
  • Zodpovednosť za sledovanie a riadenie pohybov materiálu
  • Zodpovednosť za riadenie množstva materiálu na sklade
  • Evidovanie a korigovanie dát v SAP (zadávanie objednávok, vyhľadávanie informácii o cenách, klientoch, transportných spoločnostiach a pod.)
  • Sledovanie KPI´s vzťahujúcich sa na transporty, vytváranie cenových reportov, ich analýza a vyhodnocovanie efektívnosti transportov z hľadiska ceny
  • Forecasting predaja a plánovanie podľa vývoja požiadavok zákazníkov
  • Plánovanie produkcie

Požiadavky

Požadujeme:
  • Vysokoškolské vzdelanie (technické alebo ekonomické výhodou)
  • Skúsenosti v logistike - výhodou
  • Anglický jazyk - pokročilý - podmienkou
  • Maďarský jazyk - pokročilý - podmienkou
  • MS Excell - pokročilý (kontingenčné tabuľky, funkcie a i.)
  • SAP - výhodou
  • Skúsenosti s fakturáciou
  • Hospodárska korešpondencia
  • Skladové hospodárstvo

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Logistika | Logista | Plánovač | Špecialista | Náklady | Zákazník | Materiálové toky | Preprava | Logistician