pripája sa...

ŠPECIALISTA LOGISTIKY - JUNIOR

Lokalita Prešovský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Dancáková Veronika
Ref. Č. 17278

Využite možnosť pracovať pre stabilnú zahraničnú spoločnosť na pozícii LOGISTA:

Náplň práce:

  • Objednávanie výrobného materiálu podľa požiadaviek výroby a podľa stavu skladových zásob
  • Sledovanie požiadaviek výroby v systéme
  • Sledovanie stavu skladových zásob v systéme
  • Objednávanie prepravy materiálu
  • Riešenie vzniknutých problémov
  • Spolupráca s ďalšími oddeleniami spoločnosti

Požiadavky

Budeme oslovovať kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:
  • Ukončené stredoškolské vzdelanie
  • Prax na oddelení logistiky alebo v sklade
  • Aktívna znalosť anglického jazyka
  • Výborné počítačové zručnosti
  • 100 % zodpovednosť a flexibilita

Benefity

  • 13. plat

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Výroba a prevádzka | Engineering | Výroba | Logistika | Logista | Zásobovač | Automobilový priemysel | FIFO | ISO/TS 16949 | Kanban | Materiálové toky | Logistician