pripája sa...

LINUX SYSTEM SPECIALIST (Batch scheduling)

Lokalita Bratislava
Publikované necelou minútou
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-27695

Už sa nudíš na 1st line a hľadáš priestor na realizáciu? Si LINUX nadšenec, stretol si sa s monitoringom a databázami? Si náš človek! Staň sa expertom na BATCH SCHEDULING a WORKLOAD AUTOMATION v CONTROL-M! Silná FinTech spoločnosť Ťa vyškolí na systém ControlM a budeš mať prácu plnú technických výziev.

Tvoja náplň práce:

  • monitoring interného prostredia naschedulovaným jobov v ControlM
  • opravy chýb a eskalácie na vyšší level podpory
  • údržba skriptov v Linux prostredí
  • zabezpečenie správneho fungovanie automatizovaných jobov
  • implementácia nových skriptov a programov v ControlM
  • upgrady systému - "siete naschedulovaných jobov"
  • spracovanie a úprava nastavení workflow
  • automatizácia podľa potrieb biznisu

Požiadavky

  • pokročilé skúsenosti v Linux prostredí
  • základnná znalosť skriptovania
  • skúsenosť s monitoringom systémov
  • základný prehľad v databázach

Benefity

  • sickdays
  • možnosť 13.-14. platu podľa výsledkov
  • permanentka do športových zariadení
  • občasný home office

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=it-telekomunikacie

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Podpora | Administrátor / správce | Linux | IS Support