Linux System Engineer

Trvalý pracovný pomer
Mzda
3 200 - 5 000 €
Ref. Č.
1-16-38663-1

Pre nášho klienta hľadáme skúseneho Linux inžiniera, ktorý by pracoval vývoji spoľahlivých, efektívnych a moderných riešení v oblasti public a private cloud.

Náplň práce:

  • dizajn a automatizácia Linux blueprints podľa stanovených kritérií
  • dizajn, plánovanie, implementácia a zlepšovanie servisov v rámci infraštruktúry (LDAP, Kerberos, Puppet, CMDB),
  • podpora a konzultácia so zákazníkmi a Operations tímom
Požiadavky
  • 4+ rokov skúseností ako Linux systémový inžinier (SLES, Ubuntu, RHEL)
  • 2+ rokov skúseností s vývjom softvéru (napr. Ruby, Python, C++)
  • hĺbková znalosť technických konceptov ako LDAP, Kerberos, DNS, DHCP, networking
  • znalosti automatizácie, konfigurácie a manažovania infraštruktúry (ideálne technológie Puppet)
Benefity
  • príspevok do 3. piliera
  • flexibilný pracovný čas (6-22)
  • príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody)
  • garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu)
  • extra 5 dní dovolenky
  • možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku
  • OTWYW princíp (pracuj ako a kedy potrebuješ pre dosiahnutie lepších výsledkov)