pripája sa...

LINUX KERNEL DEVELOPER

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 12 mesiacmi
Kontakt Keprtová Andrea
Ref. Č. 23864

Pre významnú konzultantskú IT spoločnosť hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu LINUX KERNEL DEVELOPER.

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:

  • podieľanie sa na úplne novom vývoji SW pre švajčiarskeho zákazníka
  • tvorba Kernel modulov
  • implementácia HW modulov
  • práca v C/C++
  • aktívne zapájanie sa na vylepšeniach SW
  • práca v agilných metodológiach

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • vzdelanie z IT oblasti
  • skúsenosti s vývojom v C/C++ (embedded)
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • skúsenosti s vytváraním Linux Kernel modulov sú výhodou

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Linux | C/C++ | Programmer