pripája sa...

LINUX KERNEL DEVELOPER

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Keprtová Andrea
Ref. Č. 23864

Pre významnú konzultantskú IT spoločnosť hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu LINUX KERNEL DEVELOPER.

Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:

  • podieľanie sa na úplne novom vývoji SW pre švajčiarskeho zákazníka
  • tvorba Kernel modulov
  • implementácia HW modulov
  • práca v C/C++
  • aktívne zapájanie sa na vylepšeniach SW
  • práca v agilných metodológiach

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • vzdelanie z IT oblasti
  • skúsenosti s vývojom v C/C++ (embedded)
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni
  • skúsenosti s vytváraním Linux Kernel modulov sú výhodou

Spoločnosť ponúka atraktívne zamestnanecké výhody, neformálne pracovné prostredie a priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/it-telekomunikacie/

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Linux | C/C++ | Programmer