pripája sa...

LINUX ADMINISTRÁTOR

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 2 500 - 3 000 EUR
Publikované 4 dňami
Kontakt Turčeková Veronika
Ref. Č. 1-10-32947

Hľadáme skúseného Linux admina, ktorý chce pracovať v menšej spoločnosti a chce navrhovať vlastné technické riešenia.
Pozícia je v menšej slovenskej IT/telco spoločnosti, ktorá vyvíja vlastné riešenia pre klientov. Skúsený admin má možnosť realizácie a vzdelávania sa.

Náplň práce:

  • zodpovednosť za IT infraštruktúru menšej spoločnosti
  • komplexná správa Linux (CentOS a Debian) serverov
  • riešenie problémov súvisiacich s infraštruktúrou a s IT problémami užívateľov
  • správa Zabbix monitoringu
  • možnosť venovať sa DevOpsu, nasadiť nové tooly (aktuálne sa využíva Puppet a Gitlab)
  • zodpovednosť za networking
  • podieľanie sa na projektoch pre klientov
  • správa pracovných staníc a tlačiarní

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • pokročilé skúsenosti s Linux administráciou
  • skúsenosť so Zabbix
  • pokročilá znalosť anglického jazyka

  • plne preplácané konferencie a odborné vzdelávanie (aj v zahraničí)
  • možnosť urobiť si odborné certifikácie
  • flexibilný pracovný čas + príležitostný home-office

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Podpora | Linux | Unix | OS administrator