pripája sa...

LÍDER SERVISNÝCH TECHNIKOV

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 600 - 2 000 EUR
Publikované 30 dňami
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-32816

Máte dlhoročné skúsenosti s vedením tímu? Technické zručnosti? a viete si efektívne koordinovať pracovné povinnosti? Tiež zvládate stres s nadhľadom? Tak potom mám pre Vás zaujímavú pozíciu LÍDRA SERVISNÝCH TECHNIKOV.

Vašou náplňou práce bude:

  • Zodpovedať za organizáciu prác servisných technikov
  • Koordinovanie tímu
  • Zabezpečovať dobré vzťahy s klientami, aktívna komunikácia s nimi, starostlivosť o nich
  • Zodpovedať a sledovať termíny pravidelných služieb
  • Nastavovať harmonogram potrebných
  • Navrhovať a zlepšovať postupy prác, vnútorných procesov na oddelení
  • Dávať návrhy cenových ponúk pre klienta, sledovať si rozpočty
  • Zabezpečovať reporting, analýzy pre nadriadeného
  • Aktívne sa podieľlať na interných aj externých auditoch

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Vzdelanie v technickom odbore PODMIENKA
  • Prax minimálne 7 rokov
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vodičský preukaz
  • Skúsenosti s vedením tímu PODMIENKA
  • Analytické myslenie
  • Komunikačné zručnosti
  • Odolnosť voči stresu
  • Cestovanie v rámci celého Slovenska

Benefity

Majú pre Vás pripravený tiež zaujímavý balík benefitov:
  • Ročné bonusy na základe výsledkov/ splnených cieľov
  • Služobné auto
  • Odborné školenia
  • Jazykové kurzy

Engineering | Strojárstvo | Projektový manažér | Technik | Vedúci | Manažér | Projekt | Servis / služby | BOZP | Technician