pripája sa...

Líder kvality v procese výroby

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 23091

Využie príležitosť pracovať pre spoločnosť, ktorá je jedným z troch najväčších svetových subdodávateľov pre automobilový priemysel.

Náplň práce:

  • Vedenie a organizovanie prierezových tímov s cieľom uspokojiť zákazníka a dosiahnuť požiadavky na kvalitu podľa očakávaní zákazníka
  • Riadenie nezhodných materiálov v procese výroby, vstupnej a výstupnej kontroly, skladovania a manipulácie
  • Interné auditovanie
  • Systematické znižovanie odpadu a nepodarkov
  • Zabezpečenie analýzy a odstránenie nezhôd v procese výroby a s ňou súvisiacich procesoch
  • Koordinácia a riadenie tvorby PFMEA, PCM, Contol planu a definovanie SC/CC charekteristík vychádzajúc z DFMEA
  • Koordinácia a riadenie tvorby a aktualizácie kontrolných predpisov pre výrobný proces podľa CP a PFMEA

Požiadavky

  • Skúsenosti s riadením menšieho tímu
  • Znalosť elektriky a mechaniky
  • Štatistické metódy
  • Procesné riadenie a mapovanie procesov
  • DOE
  • FMEA, APQP, PPAP
  • Technická zručnosť
  • Logické myslenie
  • Práca s meradlami
  • Six Sigma a Lean manažment

Spoločnosť ponúka stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti, kvalitné pracovné podmienky, možnosť profesného rastu a motivujúce platové ohodnotenie

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Inžinier | Vedúci | Procesný inžinier | APQP | Six Sigma | FMEA | FEM | PPAP | Quality inspector