pripája sa...

Vedúci oddelenia zákazníckej kvality

Lokalita Trenčianský kraj
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Marciňová Jana
Ref. Č. 23247

Prestížna medzinárodná spoločnosť hľadá samostatného leadra pre oddelenie zákazníckeho servisu s hands on prístupom a leaderskými schopnosťami.

Vašou náplňou práce bude:

  • vedenie tímu 10 inžinierov zákazníckej kvality
  • zodpovednosť za riadenie zákazníckych reklamácií 8D
  • zodpovednosť za vzorkovanie voči zákazníkom (najmä VW group)
  • zodpovednosť za kontakt so zákazníkom ohľadom kvality
  • reporting priamemu nadriadenému - manažerovi kvality

Požiadavky

  • znalosť nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
  • znalosť zákazníckych portálov skupiny VW
  • znalosť nastrojov kvality(SPC,FMEA,8D)
  • výhodou je znalosť SAP

Benefity

  • Práca v príjemnom kolektíve
  • Stabilita nadnárodnej spoločnosti
  • Možnosť spolupracovať na zaujímavých projektoch
  • Vzdelávacie aktivity, firemné akcie
  • Pestrý sociálny program
  • KONKURENCIESCHOPNÉ PLATOVÉ OHODNOTENIE

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Výroba a prevádzka | Strojárstvo | Inžinier | Vedúci | Supervízor | 8D | APQP | Automobilový priemysel | FMEA | PPAP | Quality inspector