pripája sa...

LABVIEW PROGRAMMER

Lokalita Košický kraj
Publikované 21 dňami
Kontakt Kostura Tomáš
Ref. Č. 3-30-25221

Máš skúsenosť s Labview? Je pre teba oblasť elektroniky zaujímava a rád sa jej venuješ. Ak ovládaš ku tomu anglický jazyk popis pozície nižšie čaká na teba.

Náplň práce:

  • programovanie výrobných zariadení a produktov na platforme Labview
  • dolaďovanie naprogramovaných aplikácií na platforme graficky orientovaného programovania
  • správa softvérovej dokumentácie
  • úpravy a opravy existujúcich softvérových riešení výrobných a montážnych zariadení
  • úzka spolupráca s ostatnými R&D inžiniermi
  • overovanie správnosti naprogramovaných úkonov z hľadiska funkčných celkov
  • zodpovednosť za zverené projekty

Požiadavky

Požiadavky na kandidáta:
  • VŠ technické zameranie
  • skúsenosti v oblasti Labview programovania alebo Matlabu
  • vedomosti v oblasti logiky objektového programovania
  • Anglický jazyk - aktívna znalosť
  • technické myslenie
  • Elektro - elektrotechnický background

Benefity

  • Flexibilný pracovný čas
  • Stabilné a príjemné pracovné možnosti
  • Nadštandardné platové ohodnotenie
  • Možnosť karierného rastu
  • Prístup k najnovsším technologiám

A hlavne možnosť byť súčasťou a spolutvorcom zaujímavých projektov.

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Výroba a prevádzka | IT a telekomunikace | Elektrotechnika | Telekomunikácie | Elektronika | Správa systému a hw | Vývoj sw a analýza | Inžinier | Absolvent | Programátor / vývojář | Tester | Technik | RandD | Matlab | Programmer