pripája sa...

LabView programátor/IT admin_SKALICA

Lokalita Skalica
Platové ohodnotenie 1 200 - 1 700 EUR
Publikované 7 mesiacmi
Kontakt Saganová Mária
Ref. Č. 1-10-31622

IT príležitosti sú aj mimo Bratislavy! Skvelá príležitosť pre kandidátov, ktorí chcú žiť v kľudnejšom prostredí mimo hlavného mesta a zároveň pracovať v medzinárodnom spoločnosti a venovať sa IT.
Pozícia je vhodná aj pre juniora či absolventa - dôležitá je chuť učiť sa, komunikovať s užívateľmi a riešiť rôznorodé IT problémy. Potrebná je tiež aspoň základná znalosť LabView.

Náplň práce:

  • programovanie priemyselných systémov v LabView (SW pre obsluhu montážnych liniek)
  • správa priemyselného SW, customizácia a programovanie úprav a rozšírení (programovanie tvorí cca 25% náplne práce)
  • zber a analýzy požiadaviek od užívateľov na úpravu SW
  • správa pracovných staníc (desktop PC)
  • IT podpora užívateľov
  • riešenie rôznych IT problémov

Požiadavky

  • vzdelanie v IT/elektro oblasti
  • skúsenosť s programovaním v LabView (je dostačujúca aj skúsenosť zo školy)
  • základné skúsenosti v IT administrácii (základy Windows administrácie, základy sietí)
  • komunikatívnosť a ochota pomáhať užívateľom
  • aktívna angličtina (schopnosť profesionálne komunikovať)

Benefity

  • finančné bonusy
  • dni dovolenky navyše
  • jazykové vzdelávanie
  • príspevok na dôchodkové sporenie

IT a telekomunikace | Správa systému a hw | Vývoj sw a analýza | Programátor / vývojář | Administrátor / správce | Podpora | Junior | Aplikačný | Windows | Programmer