pripája sa...

LABVIEW PROGRAMÁTOR- AJ ABSOLVENTI

Lokalita Bratislavský kraj
Publikované 9 dňami
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 1-30-24984

Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky na pozícii LABVIEW PROGRAMÁTOR.

Vašou náplňou práce bude:

  • Vývoj nových jednoúčelových zariadení a riešení prípadne automatizovaných metrologických riešení podľa zadania klienta
  • Vývoj vlastných meracích zariadení podľa potreby klienta
  • Tvorba softvérového riešenia podľa zadania
  • Výber vhodného hardvéru podľa požiadaviek/kompatibilita
  • Spravovanie prideleného zariadenia/softvéru

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Znalosť programovacieho jazyka LabView alebo C
  • Schopnosť čítať dokumentáciu v cudzom jazyku -AJ
  • Vodičský preukaz sk. B
  • Ochota cestovať
  • SŠ alebo VŠ elektrotechnického smeru

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Elektronika | Elektrotechnika | Inžinier | Absolvent | Programátor | Špecialista | Automatizácia | Metrológia | Plánovanie | Program | Projekt | Vývoj | Matlab | Meranie | Programmer