pripája sa...

KVALITÁR - STROJÁRENSKÝ PRIEMYSEL

Lokalita Prešov
Platové ohodnotenie 800 - 1 100 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Kostura Tomáš
Ref. Č. 3-30-29760

Pre nášho klienta pôsobiaceho v strojarenskom priemysle hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu KVALITÁR - STROJÁRENSKÝ PRIEMYSEL.

Vašou náplňou práce bude:

  • Realizácia kvalitárskej kontroly
  • Kontrola výrobkov podľa výkresovej dokumentácie
  • Vykonávanie meraní a záznamov kvality
  • Optimalizácii a zlepšovaní výrobných procesov
  • Tvorba dokumentácie ohľadom kvality producie
  • Vykonávanie interných kvalita auditov
  • Prijímanie opatrení pre potreby zabezpečenia kvality
  • Spolupráca s ďalšími oddeleniami
  • Vizuálna kontrola zvarov

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • Ukončené SŠ vzdelanie
  • Znalosť anglického jazyka na stredne pokročilej úrovni
  • Praktické skúsenosti so zabezpečovaním a kontrolou kvality v strojárenskej spoločnosti min. 2 roky
  • Schopnosť čítania technickej dokumentácie
  • Znalosť normy ISO 9001
  • Znalosť práce s MS Office
  • Manuálnu zručnosť
  • Technické myslenie, zmysel pre detail,
  • Zodpovednosť, dôslednosť, disciplinovanosť, flexibilita,

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=email

Engineering | Výroba a prevádzka | Výroba | Strojárstvo | Inžinier | Špecialista | 5S | 8D | Zákazník | ISO | SPC | Dodávateľ | Kvalita | Quality inspector