pripája sa...

Koordinátor oddelenia zákazníckeho centra

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 400 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Kolesárová Katarína
Ref. Č. 1-26-29981

Popis Práce

Náplň práce:

  • Zodpovednosť za koordináciu chodu zákazníckeho servisu
  • Priame vedenie 4 zamestnancov poskytujúcich podporu interným klientom - predajcom
  • Koordinácia práce členov tímu
  • Spracovanie zmlúv, objednávok a reklamácií
  • Aktívna podpora predaja - oslovovanie potenciálnych nových klientov
  • Podieľanie sa aj na operatíve/zastupovaní členov tímu v prípade potreby

Požiadavky

Požiadavky:
  • Minimálne 3 roky skúseností s priamym vedením tímu + skúsenosti v oblasti poskytovania zákazníckeho servisu
  • Mierne pokročilá znalosť anglického jazyka - level B1
  • Pokročilá znalosť balíčka MS Office

Benefity

Benefity:
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Stabilné zázemie medzinárodnej spoločnosti
  • Množstvo zamestnaneckých výhod

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Administratívny pracovník | Špecialista | Customer support