pripája sa...

KOORDINÁTOR NOVÝCH PROJEKTOV

Lokalita Trnavský kraj
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 600 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Urgas Martin
Ref. Č. 23068

Naštartujte svoju kariéru projektového manažéra na pozícii KOORDINÁTOR NOVÝCH PROJEKTOV.

Vašou náplňou práce bude:

  • Koordinácia aktivít nových projektov až po ich odovzdanie do hromadnej výroby
  • Spravovanie technickej dokumentácie
  • Koordinácia aktivít revízií a technologických zlepšení produktových radov
  • Aktívna účasť na zlepšovacích projektoch čo sa týka ich správy
  • Príprava analýz a potrebnej dokumentácie tak pre nové projekty ako aj pre zlepšovacie aktivity
  • Riadi koordináciu personálu v rámci oddelenia
  • Koordinuje teamy pridelené na rôzne projekty
  • Spravuje a aktualizuje PFMEA
  • Preveruje dodržanie termínov a aktivít pridelených technológom

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • skúsenosti na obdobnej pozícii minimálne 2 roky
  • znalosť procesnej FMEA PODMIENKOU
  • plynulá komunikácia v angličtine PODMIENKOU
  • skúsenosti z automobilového priemyslu výhodou
  • skúsenosti na oddelení kvality/ technológie vo výrobnej spoločnosti výhodou

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/engineering/

Engineering | Strojárstvo | Analytik | FMEA | Automobilový priemysel | Obrábanie | Kvalita | Výroba |