Máš skúsenosti so supply chain? Máme pre teba pozíciu koordinátora!

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 EUR/mes.
Publikované 2 mesiacmi
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 1-26-30054

Pre projekt Henkel aktuálne hľadáme komunikatívnych ľudí v oblasti logistiky, ktorí radi koordinujú procesy a chcú využívať anglický jazyk.

Náplň práce:

  • interný a externý stocktaking
  • Kontrola dát v systéme ohľadne odbytu produktov
  • Verifikácia nezrovnalostí v interných softvéroch
  • Tvorba finálnych reportov a spracovanie dokumentácie
  • Komunikácia so zahraničnými dodávateľmi v anglickom jazyku
  • Pravidelné reporty v Exceli

Požiadavky

  • Anglický jazyk na úrovni C1- denná komunikácia s dodávateľmi
  • Administratívne skúsenosti
  • Min. skúsenosť pol roka v oblasti skladového hospodárstva alebo materiálneho manažmentu
  • Zmysel pre detail a analytické myslenie je podmienkou
  • Samostatný človek, ktorý je zodpovedný.
  • Pokročilá úroveň Exelu

13th salary, equal to the amount of the basic monthly salary
Performance-based bonus up to 110%
Referral bonus for referring a suitable candidate from 500 to 1000 EUR gross
Extra contribution to lunch vouchers
Cafeteria benefit system
Henkel Kindergarten
Life insurance
Health care package
Relocation bonus
5 sick days per year
Home Office
Extra paid days off for special life events

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Engineering | Administratíva | Zákaznícky servis | Logistika | Špecialista | Spracovania dát | Excel | Reportovanie | Logistician