pripája sa...

VEDÚCI ÚDRŽBY - ELEKTROTECHNIK

Lokalita Košický kraj
Publikované 4 dňami
Kontakt Falatová Veronika
Ref. Č. 3-30-25234

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti na pozícii INŽINIER ÚDRŽBY - ELEKTROTECHNIK:

Náplňou Vašej práce bude:

  • Vykonávanie a koordinovanie plánovanej a preventívnej údržby podľa stanovených plánov
  • Riadenie tímu technikov a plánovanie zmenového kalendára
  • Školenie nových technikov
  • Komunikácia s dodavateľmi náhradných dielov
  • Evidencia a kontrola nákladov na údržbu
  • Administrativne činnosti - evidencia, reporting, spracovanie prehľadov a analýz
  • Podieľanie sa na neustálom optimalizovaní procesov opráv

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • SŠ/VŠ vzdelanie - ELEKTROTECHNICKÉHO zamerania
  • Platná vyhláška (min. §21)
  • Skúsenosti vo výrobnej spoločnosti na pozícii technika údržby min. 2 roky
  • Skúsenosti s obrábacími strojmi
  • Znalosť elektronických, hydraulických, mechanických, PLC zariadení
  • Užívateľská znalosť MS Office (aktívna práca s MS Excel a MS Outlook)

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Engineering | Výroba a prevádzka | Elektrotechnika | Strojárstvo | Výroba | Inžinier | Údržbár | Technik | Elektrikár / elektromechanik | Automobilový priemysel | Údržba | Výroba | Mechanický | Hydraulika | Electrician mechanic