KONZULTANT ZÁKAZNÍCKEHO ODDELENIA ( s anglickým a nemeckým jazykom)

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Haľamová Dagmara
Ref. Č. 18122

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej medzinárodne pôsobiacej spoločnosti.

Radi komunikujete s ľuďmi a hľadáte prácu v oblasti, v ktorej by ste to mohli využiť? Máme pre Vás jedinečnú príležitosť byť neodmysliteľnou podporou celej spoločnosti.

Vašou náplňou práce bude:

  • aktívna komunikácia so zahraničnými klientmi spoločnosti
  • riešenie klientských požiadaviek
  • vytváranie a poskytovanie komplexných riešení pre klienta
  • aktívna interná komunikácia v rámci tímu a firmy
  • práca s interným systémom a databázami

Požiadavky

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
  • aktívna znalosť anglického a nemeckého jazyka
  • komunikatívnosť, dynamika, organizačné schopnosti, tímový hráč, odolnosť voči stresu
  • dobré počítačové znalosti
  • pro zákaznícky prístup

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Zákaznícky servis | Špecialista | Operátor | Consultant