pripája sa...

Konzultant v medzinárodných daniach

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 100 - 1 200 EUR
Publikované 6 mesiacmi
Kontakt Šostáková Daniela
Ref. Č. 1-26-31920

Chceš pracovať v medzinárodnej firme so skvelým menom na trhu? Si komunikatívny, proaktívny človek a pojmy ako „payroll“ a „tax“ ti nie sú cudzie? Zaujímaš sa o svet daní a vieš, aké sú daňové a sociálne povinnosti človeka pracujúceho v zahraničí alebo minimálne sa to chceš naučiť? Ak áno, tak potom hľadáme práve TEBA!

Čo bude tvojou náplňou práce?

  • Spravovanie zamestnanca a nastavovanie správneho systému jeho zdaňovania
  • Denná komunikácia so zamestnancami a práca s nimi
  • Komunikácia s rôznymi oddeleniami a úradmi – napríklad ako účtovným a daňovým oddelením danej spoločnosti, ale aj s pobočkami v rámci Európy, či dokonca imigračným oddelením
  • Riešenie a zavádzanie daňovej povinnosti a sociálneho zabezpečenia zamestnanca tak, aby to všetko bolo v súlade s miestnymi úradmi
  • Kontrola daní z príjmov fyzických osôb a príprava daňových priznaní
  • V prípade potreby podpora aj interných zamestnancov, manažérov a mzdové oddelenie v otázkach týkajúcich sa daňového a sociálneho zabezpečenia

Požiadavky

Spĺňaš nasledujúce podmienky?
  • Minimálne ročná skúsenosť s daňami
  • Veľkým plusom je aj skúsenosť s „payroll“ (spracovávanie mzdy)
  • Angličtina na plynulej úrovni (C1)
  • Más analytické myslenie, si samostatný človek s dobrými organizačnými schopnosťami
  • Dodržiavanie striktných termínov a úloh ti nerobí žiaden problém
  • Si komunikatívny a rád pracuješ v kolektíve

Ak áno, nezabudni zaslať svoj životopis a my sa ti ozveme ;)

Benefity

  • 13. garantovaný plat
  • Stály počet stravných lístkov aj počas PN/ dovolenky
  • Jazykové kurzy
  • Sick-days
  • Zľavy v partnerských inštitúciách

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Dane | Špecialista | Účtovník | Priame dane | Dph | Tax consultant / specialist