pripája sa...

KONZULTANT V LOGISTIKE

Lokalita Bratislava
Platové ohodnotenie 1 500 - 2 000 EUR
Publikované 7 mesiacmi
Kontakt Čambáliková Jana
Ref. Č. 1-30-31929

Máte skúsenosti v oblasti logistiky? Poznáte všetky postupy a procesy v logistike? Chcete svoje skúsenosti pretaviť do oblasti logistických software?

Tak potom tu máme pre Vás novú výzvu na pozícii KONZULTANTA V LOGISTIKE

Vašou náplňou práce bude:

  • komunikácia so sales oddelením
  • zúčastňovať sa stretní s klientami
  • zodpovedať za analýzy logistických procesov priamo u klienta
  • analyzovať požiadavky klienta, dávať návrhy na možnosti fungovania
  • interné spracovanie požiadaviek klienta s odbornými tímami v spoločnosti
  • príprava implementačnej dokumentácie
  • dohliadať nad implementáciou softwaru klienta

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • min. 3 ročné skúsenosti v oblasti logistiky
  • znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKA
  • komunikatívny
  • dynamický
  • analytický typ

Pre svojich zamestnancov má spoločnosť pripravený balík benefitov:
  • flexibilná pracovná doba
  • možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu
  • MultiSport kartu
  • team building

Engineering | Logistika | Konzultant | Logista | Logistician