pripája sa...

Konzultant/ Tester softvérových aplikácií

Lokalita Košice
Platové ohodnotenie 1 400 - 1 800 EUR
Publikované 15 dňami
Kontakt Mikuláš Sviatko
Ref. Č. 3-10-31384

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti s 21 pobočkami po celom svete

  • Ak ste ochotní cestovať a nerobí Vám problém učiť sa nové veci, ak sa pohybujete vo svete IT na pozícii testera (primárne manual), ovládate nemecký jazyk a hľadáte si novú prácu v Košiciach, toto je pracovná ponuka práve pre Vás !

Hlavná náplň práce :
  • samostatné vedenie a zodpovednosť za projekty v oblasti testovania poistných produktov
  • koordinovanie porcesu testovania
  • samostatná príprava odborných funkčných testov
  • samostnatné vykonávanie testov
  • spúšťanie a vyhodnocovanie automatických testov pomocou interných nástrojov
  • podpora a poradenstvo v odborných otázkach pre kolegov či zákazníkov
  • klasifikácia, tvorba a analýza zákazníckych požiadaviek a spísania špecifikácií, resp. odborných konceptov v nemeckom jazyku

Požiadavky

  • VŠ titul z oblasti IT, ekonómie či matematiky
  • prax v poisťovníctve, znalosť poistných produktov a práce s poistným IS
  • komunikačné a prezentačné zručnosti
  • plynulá znalosť nemeckého jazyka (!!! je podmienkou!!)
  • MS Office pokročilý
  • SQL a UML - znalosť základov
  • podmienkou je aj ochota cestovať, prvých 6 mesiacov bude zamestnanec pravidelne dochádzať do Bratislavy na týždňové školenia

Benefity

  • nadštandardné finančné ohodnotenie
  • pružný prac. čas s pevnou zložkou od 9:00 do 15:30
  • kurzy nemeckého a anglického jazyka priamo na pracovisku
  • široké možnosti kariérneho rastu
  • odmeňovací prémiový systém
  • možná dovolenka nad rámec zákona
  • každoročne deň pracovného voľna 31.12.
  • sickday
  • priestory na regeneráciu v priestoroch spoločnosti ( posilňovňa, stolný tenis)
  • podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti

IT a telekomunikace | Quality assurance a testování | Tester | IT Consultant