pripája sa...

Konzultant predaja značkových počítačov, tabletov a mobilov

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 800 - 1 000 EUR/mes.
Publikované 4 mesiacmi
Kontakt Slaninová Daniela
Ref. Č. 24335

Ak ste aktívny SZČO a hľadáte dlhodobú spoluprácu so stabilným príjmom, ponúkame Vám pracovnú príležitosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii Konzultant predaja.

Miesto výkonu práce : Shopping Palace Zlaté Piesky
Pracovný čas: štvrtok - nedeľa (poobede), spolu 30 hodín týždenne
Druh pracovného pomeru: ŽIVNOSŤ

Náplňou práce bude:

  • Komunikácia so zákazníkmi
  • Budovanie vzťahov na predajni
  • Vystavovanie značkového tovaru
  • Prezentácia značkových počítačov, tabletov a mobilov
  • Evidencia predaja a reporting

Požiadavky

Úspšný kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
  • Minimálne 1 rok obchodných skúseností s predajom
  • Orientácia na zákazníka
  • Schopnosť preložit "technický jazyk" do laickej reči
  • Pútavý a sebaistý štýl prezentácie
  • Orientácia na pracovné výsledky
  • Flexibilný prístup k práci
  • Záujem o technológie a vývoj

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=brigady-docasna-praca

Obchod a marketing | Obchod | Visual merchandiser | Obchodný zástupca | Electro (VO/MO) | IT | Dealer