pripája sa...

KONTROLA FAKTÚR S NEMECKÝM A ANGLICKÝM JAZYKOM

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 800 - 1 100 EUR/mes.
Publikované 5 mesiacmi
Kontakt Krajsa Miroslav
Ref. Č. 22744

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti spotrebného tovaru hľadá do svojho tímu kandidáta s plynulou nemčinou a angličtinou. Ak si komunikatívny, vieš pracovať samostatne a máš ekonomické vzdelanie, si pre nás vhodný kandidát.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Aktivity spojené s podporou zákazníckeho servisu
  • Spolupráca s internými oddeleniami spoločnosti
  • Kontrola neúplných faktúr
  • Práca s interným systémom spoločnosti
  • Správa pohľadávok

Požiadavky

Požiadavky na kandidátov:
  • Plynulá úroveň nemeckého (C1) a anglického (B2) jazyka
  • Ekonomické vzdelanie (SŠ alebo VŠ)
  • Orientácia na zákazníka
  • Komunikačné schopnosti
  • Iniciatívna osobnosť

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Zákaznícky servis | Finance | Kontroling | Analytik | Kontrolór | Spracovania dát | Excel |