pripája sa...

KONTROLÓR ZÁKAZNÍCKYCH DÁT

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 1 000 - 1 100 EUR/mes.
Publikované 10 dňami
Kontakt Mišová Kristína
Ref. Č. 24571

Staňte sa aj Vy súčasťou úspešného tímu nášho klienta, medzinárodnej spoločnosti v oblasti tvorby dodávateľských reťazcov na pozícii Špecialista zákazníckeho servisu s Poľským jazykom.

Náplňou Vašej práce bude:

  • správa zákazníckych dát a ich aktualizácia
  • kontrola kvality vyplnených dát v systéme
  • spracovanie a podpora pre užívateľov systému
  • promptné riešenie vzniknutých problémov
  • denná komunikácia so zákazníkmi
  • úzka spolupráca a komunikácia so zahraničnými projektovými tímami
  • administratívne a ad-hoc úlohy

Požiadavky

Kandidát by mal mať:
  • SŠ alebo VŠ vzdelanie
  • aktívnu znalosť Poľského jazyka a komunikatívnu znalosť Anglického jazyka
  • ročnú prax v oblasti starostlivosti o zákazníka
  • vynikajúcu znalosť programového balíka MS Office
  • schopnosť pracovať v mladom dynamickom tíme
  • orientáciu na detail

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu v rámci medzinárodného prostredia. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.

V prípade záujmu o túto pozíciu pošlite prosím na uvedený email Váš životopis v slovenskom alebo anglickom jazyku. Referenčné číslo pozície uveďte do predmetu správy.
V prípade, že už máte svojho konzultanta, kontaktujte ho priamo (najlepšie mailom).

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Business Support Center | Administratíva | Zákaznícky servis | Administratívny pracovník | Špecialista | Pracovník technickej podpory | Spracovania dát | Excel | Kontingenčné tabuľky | Reportovanie | Aktívny | Junior | Administration