pripája sa...

ANALÝZA RIZIKOVOSTI SPOLUPRÁCE

Lokalita Bratislavský kraj
Platové ohodnotenie 950 - 1 200 EUR/mes.
Publikované 3 mesiacmi
Kontakt Sopková Terézia
Ref. Č. 21174

Zaujímaš sa o fungovanie finančných globálnych firiem? Poď pracovať pre jednu z pobočiek zahraničnej inštitúcie s vyše 200 ročnou tradíciou, ktorá hľadá komplexne zmýšľajúcu osobu s ANGLIČTINOU.

Tvojou náplňou práce bude:

  • Zisťovanie informácií o klientoch
  • Analýza rizikovosti spolupráce s nimi
  • Kontrola predchádzajúcich činností a aktivít firiem, geografického pôsobenia pobočiek a celkovej organizačnej štruktúry
  • Hodnotenie fungovania firiem, ktoré sa uchádzajú o spoluprácu s bankovou inštitúciou, na základe ktorého sa určí, či sa bude s danou firmou spolupracovať
  • Komunikácia so zahraničnými pobočkami
  • Práca s internými systémami a databázami
  • Reportingové a administratívne aktivity

Požiadavky

Zašli nám CV v anglickom jazyku ak:
  • Máš prax s prácou v administratíve (min.6 mesiacov)
  • Ukončil si VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Hovoríš aktívne anglicky
  • Multitasking nie je pre teba španielska dedina
  • Si detailný a precízny a nebojíš sa mať individuálnu zodpovednosť

Spoločnosť ďalej ponúka zaujímavý systém firemných výhod, možnosť odborného a profesionálneho rastu, zázemie silnej a stabilnej medzinárodnej spoločnosti.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/

Business Support Center | Finance a bankovníctvo a investície | Administratíva | Finance | Analýzy | Bankovníctvo | Kontroling | Dane | Špecialista | Analytik | Kontrolór | Administration