pripája sa...

KONTROLÓR PRE VÝROBNÝ PODNIK (maďarský jazyk)

Lokalita Banskobystrický kraj
Publikované asi rokom
Kontakt Ivanová Martina
Ref. Č. 22781

Ponúkame Vám príležitosť pracovať v prosperujúcej a stabilnej výrobnej spoločnosti na pozícii KONTROLÓR.

Náplň práce :

  • Participácia pri obchodnom a finančnom rozhodovaní spoločnosti vytváraním analýz
  • Nastavovanie nákladových štandardov v zmysle dosahovania stanovených podnikových cieľov, analýza mesačných odchýlok
  • Kalkulácia výrobných nákladov a nastavovanie priorít pre zvýšenie efektivity výroby
  • Analýza výrobného modulu, návrhy na zlepšenie
  • Analyza dát
  • Tvorba databáz
  • Finančné výkazy a reporty pre manažment

S pozíciou sú spojené pracovné cesty max. do 20% pracovného času.

Požiadavky

Požiadavky na úspešných kandidátov:
  • Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Maďarský jazyk na aktívnej úrovni je PODMIENKOU
  • Prax v oblasti controllingu / financií v trvaní aspoň 2 roky z výrobnej spoločnosti
  • MS Excel na pokročilej úrovni
  • Flexibilita pre občasné služobné cesty

Spoločnosť ponúka zaujímavú príležitosť, nadštandardné ohodnotenie, zamestnanecké výhody, možnosť kariérneho rastu. Možnosť práce v úspešnom dynamickom tíme.
  • Flexibilná pracovná doba
  • Profesionálny prístup spoločnosti
  • Úspešný kandidát bude zodpovedať priamo manažérovi
  • Novovzniknutá pracovná pozícia
  • Služobné auto

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.
Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Finance a bankovníctvo a investície | Kontroling | Kontrolór | FMCG | Výroba | Reportovanie | Financial Controller